Lista Najczęściej Zadawanych Pytań:

 1. Czy LSG jest obozem kolonijnym?
  Nie. Wymagane jest aby niepełnoletni przyjeżdżali pod opieką osoby dorosłej, lub też posiadali pisemną zgodę rodzica na pobyt. Organizator stara się jednak zapewnić odpowiednią opiekę i nadzór nad osobami niepełnoletnimi.

 2. Jaki jest standard domków ile jest w nich miejsc?
  Domki traperskie to drewniane budyneczki ocieplone gliną, łóżko to materac (śpiwór należy samemu przywiezć) położony na drewnianej ramie. W domkach jest prąd i światło. Każdy z siedmiu domków składa się z dwóch pokojów o pojemności 5 lub 4 osoby (innych wielkości pokojów NIE MA). Fotki standardu Alaski

 3. Jak z dostępem do ciepłej wody i prądu na polu?
  W prysznicach jest ciepła woda rano i wieczorem. Jak da łoś, jest też o innych porach. Prąd jest dostępny w domkach oraz zabudowaniach. Jest więc możliwość podłączenia laptopa czy komórki.

 4. Gdzie można sobie coś ugotować?
  Kuchnia dostępna dla obozowiczów jest dobrze wyposażona. Są lodówki, kuchenka, czajnik elektryczny, toster. Sklepik obozowy jest dobrze zaopatrzony i można kupić nie tylko zupki chińskie, ale i mąkę, jaja, ziemniaki, konserwy i wiele innych.

 5. Czy moge otrzymać za LSG rozliczenie na potrzeby dofinansowania z zakładu pracy?
  Tak. Należy jednak uprzednio sprawdzić w swojej firmie zasady rozliczania a następnie zgłosić się do organizatora przed lub na samej LSG z danymi do faktury.

 6. Czy osoby niegrające w Go mogą przyjechać na LSG?
  Tak. LSG oferuje dużo niegoistycznych atrakcji. Dlatego też członkowie rodzin nie grajacy w go na pewno znajdą dla siebie zajęcie. Jednakże ich również obowiązuje cennikowa ‘opłata za LSG’

 7. Czy muszę się rejestrować?
  TAK, KONIECZNIE. Organizator bardzo lubi wiedzieć ile osób może się spodziewać – dzieki czemu łatwiej mu zorganizować atrakcje i budżet.

 8. Czy będzie ognisko?
  Tak.

 9. A z kiełbaskami?

ognisko